خانه » نمونه سوال متوسطه اول » دانلود نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول با جواب (مجموعه ها)

دانلود نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول با جواب (مجموعه ها)

دانلود نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول با جواب (مجموعه ها)

حل نمونه سوال‌های مختلف، یک راه‌حل عالی برای آمادگی امتحانات مدارس است. دانش‌آموز با حل نمونه سوالات مختلف، تیپ سوالات را می‌شناسد و می‌تواند برای امتحان با آمادگی کامل حضور پیدا کند. در ادامه نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول با جواب تشریحی (مجموعه ها) را برایتان آماده کردیم. این سوالات به شکل اختصاصی توسط گروه آموزشی یک به یک طراحی شده‌اند.

نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول شامل چه مباحثی است؟

در فصل اول ریاضی نهم دانش‌آموزان باید تعریف مجموعه را بدانند و مجموعه را با نمودار وِن نشان دهند. در ادامه باید مفهوم عضویت را درک کنند. تعریف مجموعه تهی را بدانند و دو مجموعه مساوی را بشناسند.

همچنین مفهوم زیرمجموعه را درک کنند و مجموعه‌های اعداد را به صورت عضو یا با نماد ریاضی نمایش دهند. همچنین تعریف اجتماع، اشتراک و تفاضل مجموعه‌ها را بدانند.

و اینکه نیاز است مفهوم احتمال را بلد باشند و احتمال رخ دادن یک پیشامد را بدست آورند. پیشامدهای هم‌شانس را شناخته و در کل بتوانند مسائل مربوط به احتمال را حل کنند.


اطلاعات فایل نمونه سوال امتحانی فصل اول ریاضی نهم با جواب تشریحی

نام فایل: نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول با جواب (مبحث مجموعه ها)

نام طراح نمونه سوال: رحیم انوری (مدرس رسمی آموزش و پرورش و دبیر نمونه در سال 79)

تعداد سوالات: 18 سوال (در قالب 1 فایلِ نمونه سوال امتحانی با رعایت استانداردهای لازم مثل گروه‌بندی سوالات، بارم‌بندی و غیره)

تعداد صفحات: 3 صفحه سوال، 4 صفحه پاسخنامه تشریحی (مجموعا 7 صفحه)

فرمت: PDF

حجم فایل: 12 مگابایت

نوشتار سوالات: دست‌نویس و کاملا مرتب

نوشتار پاسخنامه: دست‌نویس و کاملا خوانا

پاسخنامه کاملا تشریحی: دارد

درسنامه: ندارد

محدودیت دانلود: ندارد


دانلود نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول پی دی اف با پاسخ تشریحی

اگر در حل نمونه سوال ریاضی نهم فصل اول به مشکل خوردید، بهترین کار کمک گرفتن از یک معلم خصوصی با تجربه است. استاد رحیم انوری، دبیر رسمی آموزش و پروش با تجربه بیش از 31 سال تدریس ریاضی ابتدایی و متوسطه اول، می‌تواند به خوبی مشکلات درسی فرزندان شما را حل کند. برای ثبت درخواست معلم خصوصی کافی‌ست با شماره موبایل 09309790392 تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود. کلاس‌های تهران به شکل حضوری و کلاس‌های سایر استان‌ها به صورت آنلاین (با کیفیت بالا) انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
درخواست معلم خصوصی